نتایج نهایی چهارمین دوره مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور در بخش دختران
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۸۵۵۷۵۳۵
نتایج نهایی مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور در بخش دختران اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری برنا، چهارمین دوره مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور به میزبانی استان آذربایجان شرقی (سالن کوثر- تبریز) در بخش دختران و در مواد «لید»، «بولدرینگ» و «کمباین» برگزار و چهره نفرات برتر مشخص شد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
ماده «لید» دختران:
مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران
مقام دوم: زهرا محمدپور از خراسان رضوی
مقام سوم: آیسل احمدی زاده از زنجان
ماده «بولدرینگ» دختران:
مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران
مقام دوم: سارا مقدمی از کرمان
مقام سوم: غزل فرجیان از آذربایجان شرقی
«کمباین» دختران:
مقام اول: آتنا حسین زاده از تهران
مقام دوم: سارا مقدمی از کرمان
مقام سوم: آوینا بیدار از گیلان
این رقابتها در بخش پسران نیز ادامه خواهد یافت.
انتهای پیام/
آیا این خبر مفید بود؟نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف
منبع: خبرگزاری برنا
کلیدواژه: سنگ نوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.borna.news دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری برنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۸۵۵۷۵۳۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
معرفی نفرات برتر کشتی شیرکوه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما خراسان شمالی؛ مسابقات با حضور ۲۵۱ کشتیگیر از استانهای خراسان شمالی، رضوی، جنوبی و تهران برگزارشد.
وزن ۶۶کیلوگرم
حمید سلمانیان مقام اول
حمید چادرنشین مقام دوم
علی تقیزاده و ابوالفضل آشفته مشترکا مقام سوم
وزن ۷۴کیلوگرم
بهنام باغچقی مقام اول
حسن موسیزاده مقام دوم
محمدرضا پهلوان و مهدی عطایی مشترکا مقام سوم
وزن ۸۴کیلوگرم
مجید محمدآبادی مقام اول
سعید یاسایی مقام دوم
حامد قرائی و میلاد حسنی، مشترکا مقام سوم
وزن ۹۶کیلوگرم
حسن امامیان مقام اول
مجتبی صبوری مقام دوم
مصطفی اسکندری مقام سوم
وزن مثبت ۹۶کیلوگرم
بهزاد اعتمادی مقام اول
فرزین شاهباز مقام دوم
رضا حسن زاده مقام سوم